Jaki uchwyt na telefon do roweru wybrać?

Dłuższe przejażdżki rowerowe są doskonałym sposobem na zapoznanie się z miastem. Niestety podczas takich wypraw, można łatwo się zgubić. Na szczęście w dzisiejszych czasach praktycznie w każdym telefonie komórkowym jest nawigacja, która wskaże właściwą drogę. Aby ułatwić sobie korzystanie z nawigacji warto postawić na porządny uchwyt na telefon do roweru.

Dlaczego warto?

Oryginalny uchwyt na telefon do roweru znacząco ułatwi śledzenie drogi na bieżąco. Akcesoria tego typu są także doskonałym zabezpieczeniem dla smartfona przed uszkodzeniem mechanicznym i deszczem. Niestety trzymając telefon w dłoni istnieje ryzyko jego wypadnięcia. Przy takiej jeździe znacząco pogarsza się również komfort samego rowerzysty. Wysokiej jakości uchwyt rozwiązuje ten i wiele innych problemów.

Miejsce mocowania ma znaczenie

Inwestując w nowy uchwyt na telefon do roweru warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego mechanizm mocowania. Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie modele, które można podłączyć do kierownicy, dzięki czemu obsługa GPS`a będzie wygodna i bardzo prosta. Można znaleźć również uchwyty telefoniczne mocowane na rower, które montuje się pod kapsel steru. Największą zaletą uchwytów tego typu jest duża wytrzymałość, dlatego też idealnie sprawdzą się w rowerach górskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *